Друк на Поліпропілені
Поліпропілен це синтетичний матеріал, який має унікальні експлуатаційні характеристики, які дозволяють виготовляти з цього матеріалу різні вироби. Цей факт не оминув і сферу друку.
Все частіше для нанесення зображень використовуються листи поліпропілену. Особливо широке застосування це знайшло в рекламі. Поліпропіленові листи мають спеціальне покриття, що підходить для нанесення широкоформатного друку.
Їх вибирають, оскільки такі вироби можна експлуатувати в агресивному середовищі, за різної температури. Вони мають високий рівень зносостійкості, поліпропіленові листи для реклами дуже складно зіпсувати. Крім того, поліпропілен нетоксичний, він добре пручається волозі, не реагує на удари та перепади температури.
Особливості листового поліпропілену
На сучасному ринку представлені поліпропіленові листи товщиною 3-5 мм, що дозволяє підбирати найбільш підходящі варіанти відповідно до призначення та особливостей розташування. Колір може бути будь-яким, але найбільш популярним для друку рекламної продукції є білий. Основні переваги матеріалу полягають у його фізико-механічних параметрах, серед яких:
довговічність – тривалий час не втрачає зовнішній вигляд, тому що не схильний до корозії, стійкий до вологи та інших зовнішніх впливів;
гнучкість – матеріал є міцним на злам, що дозволяє надавати йому вигнуту форму;
безпека – поліпропілен не токсичний та слабогорючий;
універсальність – підходить не тільки для друку, шовкографії, а й інших видів обробки – склеювання, різання тощо.
Матеріал не деформується і не втрачає початкових якісних характеристик у широкому діапазоні температур, що дозволяє його використовувати для зовнішньої реклами, а також здійснювати термічну обробку – чищення, тиснення тощо.
Вимоги до макету
- Формат файлів (пріоритетно): «.tif», «.pdf». Також можливі формати: .psd, .ai, .eps, .cdr, .indd
- Компресія: При збереженні макетів можна (і потрібно;) використовувати «LZW компресію».
- Зв’язки: Картинки повинні бути впроваджені у файл (не прилінковані).
- Шрифти: мають бути переведені в «криві», або ж зображення має бути злите.
- Кольоровий простір: CMYK / 8 bit.
- Ефекти: накладання, лінзи тощо, мають бути растровані.
- Розміри: Макет має бути зроблений у розмір (1:1).
- Відступи: 3-5 мм (від краю до важливої інформації)
- Краї: 2 мм з кожного боку