Всі види друку

Висока якість

Власне обладнання

Оперативно

Професійно

Якісно

Студія поліграфії та дизайну Paradox Київ

Paradox - ідеї втіленні в життя

Діяльність студії Paradox поширюється на всі сфери бізнесу.
Комплексне обслуговування малого і великого бізнесу “від А до Я”. Від простої візитки до складних каталогів, від ескізу брендбуку, від елементарного декору до стильного оформлення офісу, від звичайної наліпки до повного брендування авто чи торгової точки.

Студія Paradox-це команда майстрів закоханих в свою справу
Раді співпраці, чекаємо на Вас!

Принципи нашої студії

При роботі з нами ми гарантуємо кожному клієнту
Оперативність

``Пунктуальність - ввічливість королів``. Ми цінуємо час кожного замовника, як і власний, виконуючи проекти вчасно. І з нами Ви можете бути абсолютними впевненими у дотриманні термінів, не хвилюючись про порушення своїх планів та графіків.

Індивідуальний підхід

Наші фахівці можуть опрацювати та підготувати до друку як готовий макет, наданий замовником, так і розробити будь-який проект «з нуля». Озвучіть загальну концепцію, а наша команда втілить її у життя.

Яскравий дизайн

Ідеї, креатив, результат — ось наше гасло. Наші дизайнери креативні, талановиті та створюють «смачні» та стильні макети. Наші роботи не зупинять погляд навіть найбайдужішого споживача, оскільки саме яскравий дизайн викликає інтерес і привертає увагу кожного.

Вибір матеріалів

Полиграфия должного уровня также является результатом качества расходных материалов: красок, бумаг, пленки. Мы используем расходники только от известных производителей, неоднократно подтвердивших достойное качество своей продукции.

Якість

Ми дбаємо про те, щоб результат виправдовував очікування замовника повною мірою, незалежно від того, це візитівка чи лайтбокс. Контроль якості макета, різання та монтаж продукції — це дуже важлива частина нашої роботи, яку ми виконуємо на гідному рівні.

Доставка та монтаж

Ми можемо заощаджувати Ваш час, здійснюючи доставку продукції до Вас особисто. Монтаж – це процес, який потребує попередньої підготовки та досвіду. Навіть найвибагливіший замовник залишиться задоволений!

Питання та Відповіді від нашої команди.

1. Питання

Відповіді

2. Питання

Tincidunt elit magnis nulla facilisis. Dolor sagittis maecenas. Sapien nunc amet ultrices, dolores sit ipsum velit purus aliquet, massa fringilla leo orci.

3. Питання

Tincidunt elit magnis nulla facilisis. Dolor sagittis maecenas. Sapien nunc amet ultrices, dolores sit ipsum velit purus aliquet, massa fringilla leo orci.

Наша команда

Привіт, у тебе є крута ідея? Чекаємо тебе!

Наша команда допоможе реалізувати твою ідею!