WEB дизайн

WEB дизайн
Веб-дизайн (англ. web design) – процес проектування та візуалізації веб-сайтів, їх макетів і прототипів.
Веб-дизайнери:

  • проектують логічну структуру веб-сторінок;
  • продумують найбільш зручні рішення подання інформації;
  • займаються художнім оформленням веб-проекту.

Чим займається веб-дизайнер?
Веб-дизайнер поєднує в собі дві навички: він завжди в курсі новітніх технологій, знає, куди рухається індустрія, має гарний естетичний смак і постійно його розвиває.
По-перше, веб-дизайнер — це проектувальник, інженер. Він продумує логіку сайту, проектує робочий прототип, тестує його, щоб він вийшов функціональним, і лише після цього «оживляє» графіку.
По-друге, дизайнер має застосовувати на практиці принципи юзабіліті (корисність, зручність сайту), працювати по сіті, грамотно використовувати анімацію, підбирати шрифти. Але веб-дизайнер не тільки працює у векторних редакторах і підбирає колірну палітру. Він також продумує, як користувач буде взаємодіяти з сайтом, пояснює розташування елементів на сторінці і відстоює візуальні рішення перед клієнтом.
Веб-дизайнер — спеціаліст, який проектує сайти, інтерфейс онлайн-сервісів та додатків.
Основне завдання веб-дизайнера: допомогти користувачеві зорієнтуватися на веб-сайті, зробити роботу користувача з веб-сайтом легкою та приємною.
Розробка сайтів цікавить багатьох, але більшість не наважуються працювати в цій галузі з багатьох причин, головною з яких є відсутність відповідних знань. Але це не проблема – наша професійна команда допоможе вам впоратися з цим завданням найкращим чином!

Повернутися назад
212

    Надішліть свій матеріал нам

    Ми розглянемо та дамо відповідь по вашому питанні.